dnia 13 kwietnia br., przygotowany do śmierci przez przyjęcie sakramentów św., w czwartek w Oktawie Wielkanocy, zmarł
śp. Jan Jurczyszak
(Radomyśl – Parsęcko)
(lat 82)
pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia br. i będzie miał następujący przebieg:
- 15.00 – Parsęcko, kościół – w Godzinie Miłosierdzia
- różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
- 15.30 – Eucharystia
- po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłego do grobu.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Jana.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłego w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w sobotę 27 maja br. o godz. 18.00.
zostały zamówione kolejne Msze św. za śp. Jana:
- Parsęcko, 29.04. br., sobota o godz. 18.00 – int. od rodziny Czekońskich,
- Parsęcko, 17.06. br., sobota o godz. 18.00 – int. od Barbary i Zbigniewa Żaglewskich,
- Parsęcko, 14.10. br., sobota o godz. 18.00 – int. od rodziny Ławer,
- (1/3) – Parsęcko, 10.06.2023, sobota o godz. 18.00,
- (2/3) – Parsęcko, 8.07.2023, sobota o godz. 18.00,
- (3/3) – Parsęcko, 21.10.2023, sobota o godz. 18.00,
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Jana i za pogrążoną w żałobie rodzinę.
ks. Piotr


