Requiescat in pace… – śp. Józef Kozak (Parsęcko III)

 

 

w piątek, 17 stycznia br., zmarł

śp. Józef Kozak (Parsęcko III)

(lat 78)

 

 

pogrzeb odbędzie się w Parsęcku, w środę 22 stycznia i będzie miał następujący przebieg:

  • 10.30 – kościół
    • Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
    • Eucharystia (g. 11.00)
    • bezpośrednio po Mszy św., w kondukcie, udamy się na miejscowy cmentarz, na którym, w grobie, złożymy urnę z prochami Zmarłego.

Proszę o modlitwę za Zmarłego śp. p. Józefa.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłego w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w piątek, 21 lutego br. o godz. 17.30.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Józefa, jego rodzinę i najbliższych.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.