Requiescat in pace… – śp. Kazimiera Jasińska-Pacholczyk, Radomyśl – Parsęcko

 

 

dnia 30 kwietnia br., w sobotę, będąc przygotowaną do śmierci przez regularną, I-piątkową spowiedź św. i Komunię św. zmarła

śp. Kazimiera Jasińska-Pacholczyk (Radomyśl – Parsęcko)

(lat 90)

 

 

pogrzeb odbędzie się w środę, 4 maja br. i będzie miał następujący przebieg:

  • 11.30 – Parsęcko, kościół
    • różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
  • 12.00 – Eucharystia
    • po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu.

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Kazimiery.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w piątek 3 czerwca 2022 r. o 18.00.

zostały zamówione kolejne Msze św.:

  1. 30 maja br. o 18.00 w Parsęcku – p. Radzińskich z Przeradza,
  2.  

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Kazimierę.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.