dnia 30 kwietnia br., w sobotę, będąc przygotowaną do śmierci przez regularną, I-piątkową spowiedź św. i Komunię św. zmarła
śp. Kazimiera Jasińska-Pacholczyk (Radomyśl – Parsęcko)
(lat 90)
pogrzeb odbędzie się w środę, 4 maja br. i będzie miał następujący przebieg:
- 11.30 – Parsęcko, kościół
- różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
- 12.00 – Eucharystia
- po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Kazimiery.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w piątek 3 czerwca 2022 r. o 18.00.
zostały zamówione kolejne Msze św.:
- 30 maja br. o 18.00 w Parsęcku – p. Radzińskich z Przeradza,
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Kazimierę.
ks. Piotr


