dnia 22 listopada 2020 r., zmarła
śp. Olga Bułat (z Dalęcina)
(lat 82)
pogrzeb odbędzie się w kościele filialnym w Dalęcinie, w środę, 25 listopada 2020 r., i będzie miał następujący przebieg:
- 10.30 – wystawienie trumny z ciałem Zmarłej – Różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania,
- 11.00 – Eucharystia,
- procesja na miejscowy cmentarz i złożenie trumny z ciałem Zmarłej w grobie.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu, przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w int. o zbawienie śp. p. Olgi – można to, ze względu na panujące warunki, uczynić w dowolnym czasie.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłego w 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Dalęcinie, we wtorek 29 grudnia 2020 r. o godz. 16.30.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną, Zdrowaśkę za śp. p. Olgę.
ks. Piotr

