Requiescat in pace… – śp. Teresa Glac, Dalęcino

 

dnia 1 października br., zmarła

śp. Teresa Glac (z Dalęcina)

(lat 76)

 

 

 

pogrzeb odbędzie się w środę, 4 października br. i będzie miał następujący przebieg:

  • 13.30 – Dalęcino, kościół
    • Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
    • 14.00 Eucharystia
    • bezpośrednio po Mszy św., w kondukcie, udamy się na miejscowy cmentarz, na którym, w grobie, złożymy trumnę z ciałem Zmarłej.

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Teresy.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Dalęcinie, we wtorek 7 listopada 2023 r., o godz. 17.30.

zachęcam do  zamawiania Mszy św. …

 

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Teresę.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.