dnia 1 października br., zmarła
śp. Teresa Glac (z Dalęcina)
(lat 76)
pogrzeb odbędzie się w środę, 4 października br. i będzie miał następujący przebieg:
- 13.30 – Dalęcino, kościół
- Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
- 14.00 Eucharystia
- bezpośrednio po Mszy św., w kondukcie, udamy się na miejscowy cmentarz, na którym, w grobie, złożymy trumnę z ciałem Zmarłej.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Teresy.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Dalęcinie, we wtorek 7 listopada 2023 r., o godz. 17.30.
zachęcam do zamawiania Mszy św. …
- …
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Teresę.
ks. Piotr


