W niedzielę wielkanocną o godzinie 6.00 odbyła się Msza rezurekcyjna poprzedzona uroczystą procesją.
Przewodniczył jej ksiądz proboszcz Piotr Domaros. Procesja rezurekcyjna jest wyrazem radości. Niesiona jest w niej Hostia w monstrancji oraz liturgiczne symbole święta: krzyż ozdobiony stułą, paschał i figura Jezusa Zmartwychwstałego.

