Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną

Fot. Przemysław Lewicki

Nasza parafia wspólnie z sołtysem naszej wsi zorganizowała konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Konkurs był oceniany w 3 kategoriach wiekowych: kl. 0-IV; kl.V-VIII + gimnazjum oraz szkoły średnie i dorośli. Choć w tym roku nie miał on wielkiego powodzenia, zakończył się sukcesem.

Zgłosiło się 7  palm zarówno zrobionych przez jedną osobę, jak i duety. Ocena palm nastąpiła w sobotę poprzedzającą ogłoszenie wyników i dekorację zwycięzców. Nagrody były atrakcyjne: najmłodsi dostali torby pełne słodkości, druga grupa otrzymała gry planszowe i ruchowe: „5 Sekund Duo” oraz „Twister”. Natomiast dorośli dostali piękne stroiki.

Jedna palma nie wzięła udziału w konkursie, wykonana przez uczestników warsztatu w Dalęcinie ale posłużyła jako piękna i pokaźna ozdoba w naszej świątyni, zdobywając nagrodę specjalną. A oto klasyfikacja w tym roku same pierwsze miejsca.

Kategoria 0-IV

1. Ania Wesołowska

1. Kasia Tutaj

1. Metody Ławer

 

Kategoria V-VIII + gimnazjum

1. Emilka i Julia Kurek

1. Ala Mariańska i Ola Giłka

 

Kategoria Szkoły średnie i dorośli

1. Helena Donat

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną
Bookmark the permalink.

Comments are closed.