Nasza parafia wspólnie z sołtysem naszej wsi zorganizowała konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Konkurs był oceniany w 3 kategoriach wiekowych: kl. 0-IV; kl.V-VIII + gimnazjum oraz szkoły średnie i dorośli. Choć w tym roku nie miał on wielkiego powodzenia, zakończył się sukcesem.
Zgłosiło się 7 palm zarówno zrobionych przez jedną osobę, jak i duety. Ocena palm nastąpiła w sobotę poprzedzającą ogłoszenie wyników i dekorację zwycięzców. Nagrody były atrakcyjne: najmłodsi dostali torby pełne słodkości, druga grupa otrzymała gry planszowe i ruchowe: „5 Sekund Duo” oraz „Twister”. Natomiast dorośli dostali piękne stroiki.
Jedna palma nie wzięła udziału w konkursie, wykonana przez uczestników warsztatu w Dalęcinie ale posłużyła jako piękna i pokaźna ozdoba w naszej świątyni, zdobywając nagrodę specjalną. A oto klasyfikacja w tym roku same pierwsze miejsca.
Kategoria 0-IV
1. Ania Wesołowska
1. Kasia Tutaj
1. Metody Ławer
Kategoria V-VIII + gimnazjum
1. Emilka i Julia Kurek
1. Ala Mariańska i Ola Giłka
Kategoria Szkoły średnie i dorośli
1. Helena Donat


