Spływ kajakowy 2023 – ministranci

W sobotę 29 lipca br. ministranci, rodzice oraz ks. Proboszcz wybrali się na spływ kajakowy rzeką Piławą. Przez ponad 4 godziny mogliśmy razem podziwiać niesamowitą przyrodę – ryby w przejrzystej wodzie, bujną roślinność, stada kaczek oraz przepiękne ważki. Cisza, szum wody i śpiew ptaków rekompensowały nam wysiłek włożony w pokonanie około 14-kilometrowej trasy, ale najważniejsze było to, że mogliśmy wspólnie i radośnie spędzić czas.

Po rzecznej wyprawie udaliśmy się na teren bursy katolickiej w Szczecinku i tam rozegraliśmy mecz siatkówki i zjedliśmy kiełbaski z ogniska.

Wszyscy byli zadowoleni powrócili do swoich domów. I raczej nie był to nasz ostatni wyjazd na kajaki 🙂

Serdecznie dziękujemy Piotrowi Zdyblowi za zorganizowanie spływu, rodzicom i ks. Proboszczowi za obecność i opiekę w czasie wyprawy oraz ks. Krzysztofowi Płuciennikowi – dyrektorowi bursy za możliwość skorzystania z boiska i miejsca na ognisko 🙂

Bookmark the permalink.

Comments are closed.