W dniu 11 lutego 2015 r. obchodziliśmy XXIII Światowy Dzień Chorego. Dzień w którym mamy okazję do pogłębienia postawy wrażliwości, refleksji oraz czynnego działania wobec cierpiących i chorych, których mamy bardzo blisko siebie i tych, których nie znamy.
O godzinie 17.00 w naszym kościele parafialnym, została odprawiona Msza św. w czasie, której chorzy mieli okazję przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks. Piotr Domaros.

