31 października zgromadziliśmy się w naszej parafialnej świątyni, by wspólnie składać Bogu Ojcu dziękczynienie i uwielbienie.
Przez cały miesiąc uczestniliśmy we Mszy świętej oraz nabożeństwach różańcowych. Każdego dnia modliliśmy się w innej intencji, i tak:
*w środę – 14 października – w intencjach składanych Matce Nieustającej Pomocy,
*w czwartek – 15 października – za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego,
*w piątek – 16 października – w intencji tych, którzy dawno nie przystępowali do sakramentu pojednania,
*w sobotę – 17 października – – za nasze rodziny naszej parafii,
*w poniedziałek (Radacz) – 19 października – za rodziny naszej parafii – o jedność i zgodę,
*we wtorek (Dalęcino) – 20 października – za rodziny naszej parafii – o jedność i zgodę,
*w środę – 21 października – w intencjach składanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy,
*w czwartek – 22 października – za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego,
*w piątek – 23 października – za dzieci i młodzież mające przyjąć sakramenty Spowiedzi św., Komunii św.i bierzmowania,
*w sobotę – 24 października – w intencji misji i misjonarzy,
*w poniedziałek – 26 października – za konających,
*we wtorek – 27 października – w intencjach składanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy
*w środę – 28 października – za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego,
*w czwartek – 29 października – za konających
*w piątek – 30 października – – o bezpieczną drogę dla podróżujących, w czasie odwiedzin na cmentarzach
Niech Pełna łaski wstawia się za nami u Swego Syna. Przez Maryję do Jezusa!


