Spotkanie ministrantów na sali wiejskiej w Parsęcku

fot. Sylwia Ławer

W sobotę (9 grudnia) na sali wiejskiej w Parsęcku odbyło się spotkanie naszej parafialnej Służby Liturgicznej Ołtarza czyli ministrantów.

Spędziliśmy ze sobą ponad trzy godziny. Był to czas wspólnej zabawy m.in gry w kosza, tenisa stołowego, gier planszowych i szachów.
 

Dzięki uprzejmości rodziców ministrantów tego dnia na wszystkich czekało pyszne ciasto 🍰 oraz wyśmienita pizza 🍕
 
Dziękuję Piotrowi Zdyblowi oraz Przemkowi Lewickiemu za pomysł i organizację spotkania.
 
Urzędowi Gminy Szczecinek dziękuję za udostępnienie sali wiejskiej, aby nasze spotkanie mogło się odbyć.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.