Spędziliśmy ze sobą ponad trzy godziny. Był to czas wspólnej zabawy m.in gry w kosza, tenisa stołowego, gier planszowych i szachów.
Dzięki uprzejmości rodziców ministrantów tego dnia na wszystkich czekało pyszne ciasto
oraz wyśmienita pizza 
Dziękuję Piotrowi Zdyblowi oraz Przemkowi Lewickiemu za pomysł i organizację spotkania.
Urzędowi Gminy Szczecinek dziękuję za udostępnienie sali wiejskiej, aby nasze spotkanie mogło się odbyć.


