W dniach 30.11-3.12 2014 r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Adwentowe, które poprowadził o. Romuald Kszuk – duszpasterz Ruchu diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej.
Podczas Mszy Rekolekcjonista głosił kazania, w których nawiązywał do Świąt Bożego Narodzenia. Mówił o rodzinie oraz o tym, aby dla nikogo nie zabrakło miejsca przy wigilijnym stole.
Wieczorami o godz. 19.30 odbywały się nauki stanowe dla chętnych, gdzie były poruszane tematy: w niedzielę o małżeństwie, w poniedziałek o wychowaniu, we wtorek o Matce Bożej i w środę odbyło się spotkanie dla młodzieży pod hasłem: jak żyć wiarą i jak odbić tych, co zwątpili.
Podczas każdej Mszy św. była okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

