1 listopada – w liturgiczną Uroczystość Wszystkich Świętych, o godzinie 12:30 odprawiona została Msza św. w kościele parafialnym w Parsęcku, a tuż po niej odbyła się procesja na cmentarz.
Na cmentarzu ks. proboszcz Jerzy Dalak – modlił się za tych, którzy żyli przed nami i prowadząc życie zgodne z wolą Bożą, osiągnęli wieczną radość przebywania razem z Bogiem.
Warto również wspomnieć, iż w tym dniu odbywały się kwesty na rzecz Hospicjum Domowego im. św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku. Pieniądze zbierane były na nekropolii w Szczecinku, a także w miejscowościach Gminy Szczecinek i w Złocieńcu. Po podliczeniu kwot z poszczególnych miejscowości – udało się zebrać łącznie 63 910,16 złotych.
Wszystkim, którzy przyczynili się do apelu i wzięli udział w kweście składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

