7 października 2014 r. odbył się odpust parafialny ku czci Matki Bożej Różańcowej Patronki naszej Parafii.
Punktualnie o godz. 17:30 odbyło się Nabożeństwo Różańcowe. Następnie o godz. 18:00 rozpoczęła się suma odpustowa, której przewodniczył ks. Dariusz Pęczak – wikariusz – z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Połczynie Zdroju, który wygłosił również homilię. Na koniec Mszy Świętej odbyła się procesja eucharystyczna wokół kościoła w Parsęcku.
Dziękujemy wszystkim przybyłym kapłanom, gościom oraz parafianom za obecność i modlitwę w Patronalnym dniu naszej Parafii. Bóg zapłać dla tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości. Szczęść Boże!

