Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 17:00 nastąpiło uroczyste pożegnanie kleryka Bartka, który przez trzy miesiące odbywał w Naszej wspólnocie praktyki.
Z tej okazji została odprawiona msza w Jego intencji, którą sprawował ksiądz Piotr Domaros. Nie zabrakło wzruszenia oraz wspomnień. Po słowach wdzięczności wypowiedzianych przez ks. Piotra Domarosa – proboszcza parafii, podziękowania i życzenia złożyli przedstawiciele Naszej parafii.
Jeszcze raz życzymy klerykowi wszelkiej pomyślności we wszystkim co Bóg zleci mu wypełniać w życiu.

