Dnia 25 sierpnia br. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Różańcowej w Parsęcku odbył się II festyn parafialny. Msza święta została odprawiona o godz. 13:00 przez ks. Piotra Domarosa – proboszcza parafii.
O godz. 14:00 nastąpiła dalsza część festynu, na którą przybyli nie tylko miejscowi parafianie, ale również goście z okolic. Całą parafiadę oraz licytacje prowadziła p. Celina Regulska. Czytaj więcej





