Jubileusz 20-lecia kapłaństwa księdza Proboszcza. Uroczysta Msza św. w kościele w Przeradzu.

W dniu 20 maja 2019 r. o godz. 17:30 odbyła się uroczysta Msza święta z okazji 20-lecia posługi kapłańskiej ks. Piotra Domarosa – proboszcza parafii pw. Matki Bożej Różańcowej, którą ofiarowała wspólnota kościoła filialnego z Przeradza.

Mszę celebrował ks. Piotr Domaros wraz z ks. Kazimierzem Lasotą. Po wręczeniu prezentów oraz miłych słowach nastąpiła druga część niespodzianki, która miała miejsce na Sali wiejskiej. Tam wszyscy mogli napić się kawy, herbaty, zjeść ciasto, oraz poczęstować się pysznym tortem. Na twarzach mieszkańców oraz proboszcza zagościł uśmiech, co było oznaką, że niespodzianka się udała.

Pojawiły się wspólne rozmowy oraz pieśni, które podgrywała na akordeonie Pani Ewa Wajda – prowadząca scholę w Przeradzu. Ten piękny gest sprawił, że mieszkańcy mogli spotkać się w całym gronie i świętować, co nie zdarza się zbyt często.

Jubileusz 20-lecia kapłaństwa księdza Proboszcza. Uroczysta Msza św. w kościele w Przeradzu.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.