II Festyn parafialny za nami!

Dnia 25 sierpnia br. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Różańcowej w Parsęcku odbył się II festyn parafialny. Msza święta została odprawiona o godz. 13:00 przez ks. Piotra Domarosa – proboszcza parafii.

O godz. 14:00 nastąpiła dalsza część festynu, na którą przybyli nie tylko miejscowi parafianie, ale również goście z okolic. Całą parafiadę oraz licytacje prowadziła p. Celina Regulska.
Nie zabrakło również zespołu ,,Cordis” ze Słupska oraz zespołu ,,Tristars”. Można było zjeść wiele pysznych potraw oraz wypić coś ciepłego i zimnego. Na scenie nie brakowało też bardzo utalentowanych osób, które zaszczyciły Nas Swoją obecnością i w tym roku.

Tegorocznym celem festynu było uzbieranie funduszy na wymianę dachu kościoła.

Kwota, którą udało się zebrać to aż 21 500! za co Serdecznie DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok!

Festyn parafialny 2019 – fot. Natalia Wilchowska
Bookmark the permalink.

Comments are closed.