Dnia 25 sierpnia br. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Różańcowej w Parsęcku odbył się II festyn parafialny. Msza święta została odprawiona o godz. 13:00 przez ks. Piotra Domarosa – proboszcza parafii.
O godz. 14:00 nastąpiła dalsza część festynu, na którą przybyli nie tylko miejscowi parafianie, ale również goście z okolic. Całą parafiadę oraz licytacje prowadziła p. Celina Regulska.
Nie zabrakło również zespołu ,,Cordis” ze Słupska oraz zespołu ,,Tristars”. Można było zjeść wiele pysznych potraw oraz wypić coś ciepłego i zimnego. Na scenie nie brakowało też bardzo utalentowanych osób, które zaszczyciły Nas Swoją obecnością i w tym roku.
Tegorocznym celem festynu było uzbieranie funduszy na wymianę dachu kościoła.
Kwota, którą udało się zebrać to aż 21 500! za co Serdecznie DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok!

