Mikołajki 2017

W niedzielę, 10 grudnia po raz pierwszy w historii istnienia naszej parafii, w sali wiejskiej w Parsęcku zostały zorganizowane Mikołajki dla dzieci. Na spotkanie ze Świętym Mikołajem przybyli najmłodsi mieszkańcy naszej miejscowości wraz z rodzicami oraz dziadkami.

Przygotowano wiele atrakcji – m.in. kiermasz świąteczny, sprzedaż pysznych i smakowitych ciast, loterię mikołajkową, a także rozmaite zabawy dla dzieci.

Na kiermaszu swoje wyroby oferowało Szkolne Koło Caritas (które również obsługiwało kawiarenkę). Odbyła się również loteria mikołajka, w której do wygrania było wiele cennych i atrakcyjnych nagród.

Całą zabawę prowadziła p. Celina wraz z 2 elfami/śnieżynkami 😉 p. Annami. W trakcie zabaw na salę wkroczył oczekiwany św. Mikołaj, który oczywiście rozdał wszystkim grzecznym dzieciom prezenty.

Należą się serdeczne podziękowania organizatorom: sołtysowi, Radzie Sołeckiej, Strażakom, Kumoszkom, Gminie za ofiarowanie na ten czas sali wiejskiej, p. Grażynie Adaśko wraz z rodzicami i dziećmi ze Szkolnego Koła Caritas, Przemkowi za loterię i wszystkim ofiarodawcom, paniom: Celinie Regulskiej za prowadzenie zabawy i jej elfom: paniom Annie Tutaj i Annie Gręźlikowskiej i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do naszej wspólnej zabawy – serdecznie dziękujemy.

Mikołajki 2017

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.