W dniach 9-12 grudnia 2017 r., przeżywaliśmy adwentowe rekolekcje. Rekolekcjom przewodniczył ks. Jerzy Dalak – proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tucznie.
Doświadczenie Boga i świadectwo wiary, jakim podzielił się z nami ks. Jerzy były dla nas nauką przygotowującą nas na zbliżające się Święta Narodzenia Pańskiego.
Podczas każdego dnia trwania rekolekcji była możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi, by w pokoju i jedności z Chrystusem czekać na jego przyjście na świat.
Serdecznie dziękuję za Waszą obecność, drodzy parafianie i skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania. Dziękuję też każdemu kto sprawił, że ten czas stał się pomocą dla każdego z nas w przeżyciu tych duchowych ćwiczeń.

