W Noc Narodzenia Pańskiego przy bardzo licznym udziale wiernych o godz. 24.00 w kościele parafialnym w Parsęcku rozpoczęła się Pasterka, której przewodniczył ksiądz Proboszcz – Piotr Domaros.
W pięknie ustrojonej świątyni parafianie oraz odwiedzający nas goście zgromadzili się, aby oddać cześć i chwałę Nowonarodzonemu Bogu, który przyszedł na świat dwa tysiące lat temu i znów odradza się w naszych sercach.
Cała liturgia przy udziale scholi parafialnej przepełniona była radosnym śpiewem tradycyjnych kolęd.

