ODPUST – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
- sobota – 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec św. i spowiedź św.
– 12.00 Eucharystia – ks. Jerzy Stadnik i zaproszeni księża
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
to duchowe i parafialne świętowanie ma też swój materialny wymiar…
zbieramy na wymianę oświetlenia w naszej świątyni
w czasie świętowania odbędzie się:
– losowanie nagród z zakupionych cegiełek – m.in.: krzyże wykonane ze 100-letniej sosny 30 x 18 (2 szt.), przyczepa drewna, drukarka, bony do sklepu na sprzęt ogrodniczy 1 x 1000 zł., 2 x 500 zł, wiertarka udarowa, wypiekacz do mufinek, suszarka do grzybów, ekspres przelewowy do kawy, vouchery na usługi: kominiarskie (1 szt.), fryzjerskie (4 szt.), bilety do kina (4 szt.), karnet do kina na 6 wejść, pizza (2 szt.), karnet na wesołe kulki, oscypki, sushi, restauracji, kebab (6 szt.), piasek 5 ton, kosze pełne różności (… szt.), i wiele in.,
– a cegiełka kosztuje tylko 10 zł…
– sprzedaż ciasta po Mszy św.,
– licytacja przedmiotów w internecie na Facebooku – tutaj
– a tutaj można dorzucić się do dzieła – kliknij

