Nasza świątynia pięknieje…
W tym roku stawiamy kolejny krok i stąd kolejna zbiórka.
W zeszłym roku, dzięki zbiórce, zrobiliśmy w kościele posadzkę – serdecznie dziękujemy
(efekt na zdjęciach).
Wszystko po to, by piękno świątyni służyło i pomagało naszemu spotkaniu z Bogiem.
W tym roku chcemy zmienić oświetlenie, żeby było piękniej 😉
Oświetlenie i jego barwa ukaże piękno świątyni zbudowanej z cegły i drewna i zwyczajnie będzie coś widać w jesienne i zimowe dni.
Prosimy o pomoc i za każdy „grosz” dziękujemy…
kliknij tutaj
i tutaj


