Zbiórka na oświetlenie w kościele w Parsęcku

Nasza świątynia pięknieje…

W tym roku stawiamy kolejny krok i stąd kolejna zbiórka.

W zeszłym roku, dzięki zbiórce, zrobiliśmy w kościele posadzkę – serdecznie dziękujemy
(efekt na zdjęciach).

Wszystko po to, by piękno świątyni służyło i pomagało naszemu spotkaniu z Bogiem.

W tym roku chcemy zmienić oświetlenie, żeby było piękniej 😉

Oświetlenie i jego barwa ukaże piękno świątyni zbudowanej z cegły i drewna i zwyczajnie będzie coś widać w jesienne i zimowe dni.

Prosimy o pomoc i za każdy „grosz” dziękujemy

kliknij  tutaj

tutaj

Bookmark the permalink.

Comments are closed.