Pasterka 2016

W noc wigilijną o godz. 24.00 w naszym kościele parafialnym w Parsęcku rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą zwaną Pasterką świętowanie Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

We Mszy Świętej, którą sprawował ks. Tomasz Kmiecik, wikariusz z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce, w koncelebrze księdza Proboszcza Piotra Domarosa uczestniczyło bardzo wiele osób, chcących jak pasterze pokłonić się w tę świętą Noc Narodzonemu Jezusowi.

„Narodził się nam Zbawiciel,
Pan nad pany, Jezus-Bóg,
grzechów naszych Odkupiciel
już przekroczył ziemski próg”

 

Pasterka 2016
Bookmark the permalink.

Comments are closed.