Uroczystość Wszystkich Świętych 2016

cmentarz_21 listopada 2016 r. obchodziliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych czyli tych, którzy cieszą się oglądaniem Pana Boga w Jego Królestwie. O godzinie 12.30 w kościele parafialnym w Parsęcku została odprawiona Msza św.

Po Mszy św. w Uroczystej procesji poszliśmy na cmentarz, gdzie modliliśmy się za wszystkich tych, którzy wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli zbawienie i przebywają w niebie.

 

 

„Nie żyjemy, aby umierać… ale umieramy, aby żyć wiecznie”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.