Poświęcenie pojazdów w naszej parafii 2017

W dniu 25 lipca w liturgii wspominaliśmy św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Z tej okazji w naszej parafii w niedzielę 30 lipca modliliśmy się o bezpieczną jazdę jak również o rozsądek kierowców.  Po każdej Mszy św. ks. Piotr Domaros poświęcił pojazdy.

 

 

O Panie daj mi pewną rękę, dobre oko, doskonałą uwagę,

bym nie pozostawił za sobą płaczącego człowieka.

Ty jesteś Dawcą Życia – proszę Cię przeto, spraw bym nie stał się

przyczyną śmierci tych, którym Ty dałeś życie.

Zachowaj, o Panie, wszystkich którzy będą mi towarzyszyć od

jakichkolwiek nieszczęść i wypadków.

Naucz mnie, bym kierował pojazdem dla dobra drugich i miał

opanować pokusę przekraczania granicy bezpieczeństwa szybkości.

Spraw, aby piękno tego świata, który stworzyłeś, wraz z radością Twej

łaski, mogły mi towarzyszyć na wszystkich moich drogach. Amen

 

Poświęcenie pojazdów w naszej parafii 2017

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.