Rekolekcje parafialne… – odwołane zaś Msze św., na dzisiaj, będą normalnie.

Ze względu na pandemię – w trosce o nasze życie i zdrowie – REKOLEKCJE, które miały rozpocząć się w III niedz. Wielkiego Post (na filiach od soboty) NIE ODBĘDĄ SIĘ.

Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której będą one możliwe odbędą się.

Co do niedzielnej Eucharystii proszę zapoznać się z komunikatem Episkopatu i wskazaniami biskupa Ordynariusza.

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W NASZYCH ŚWIĄTYNIACH ZE ZMIANAMI

(w piątek – Droga Krzyżowa bez zmian)

– i jeszcze delikatne przypomnienie – jako ludzie wierzący pamiętajmy, że nade wszystko mamy troszczyć się o życie wieczne i o nasze zdrowie duchowe…

– codziennie, począwszy od soboty przed Mszą św. zapraszam do Adoracji Pana Jezusa w Eucharystii tj. od godz. 16.30 – tak będzie do 29 marca br. – w tym czasie będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania

Bardzo proszę, by w swoich modlitwach: rodzinnych i osobistych prosić Pana Boga o oddalenie zarazy.

ks. Piotr – proboszcz

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *