Ze względu na pandemię – w trosce o nasze życie i zdrowie – REKOLEKCJE, które miały rozpocząć się w III niedz. Wielkiego Post (na filiach od soboty) NIE ODBĘDĄ SIĘ.
Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której będą one możliwe odbędą się.
Co do niedzielnej Eucharystii proszę zapoznać się z komunikatem Episkopatu i wskazaniami biskupa Ordynariusza.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W NASZYCH ŚWIĄTYNIACH ZE ZMIANAMI
(w piątek – Droga Krzyżowa bez zmian)
– i jeszcze delikatne przypomnienie – jako ludzie wierzący pamiętajmy, że nade wszystko mamy troszczyć się o życie wieczne i o nasze zdrowie duchowe…
– codziennie, począwszy od soboty przed Mszą św. zapraszam do Adoracji Pana Jezusa w Eucharystii tj. od godz. 16.30 – tak będzie do 29 marca br. – w tym czasie będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania
Bardzo proszę, by w swoich modlitwach: rodzinnych i osobistych prosić Pana Boga o oddalenie zarazy.
ks. Piotr – proboszcz

