ZMIANY w porządku Mszy św. w Niedziele

W związku z postanowieniami Prezesa Rady Ministrów (m.in. o zgromadzeniach do 50 osób) i zarządzeniami Biskupa Ordynariusza plan Mszy św. jutrzejszej i następnej niedzieli będzie zmieniony.

W Przeradzu, Dalęcinie oraz Radaczu Msze św. odbędą się normalnie w godz. Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. 

 

ZMIANY DOTYCZĄ JEDYNIE PARSĘCKA

Ze względu na ilość wiernych przychodzących do naszej świątyni bardzo proszę przyjąć rozwiązanie szanujące postanowienia Władz, bp. Ordynariusza a nade wszystko w trosce o nasze i innych zdrowie i życie.

 

w niedziele 15 i 22 marca będą 2 Msze św.

11.30 – na tę Mszę św. zapraszam mieszkańców WIOSKI PARSĘCKA i kolonii

17.30 – na tę Mszę św. zapraszam mieszkańców Parsęcka I, Parsęcka II, Parsęcka III i Dębowa

 

I zgodnie z decyzją bp. Ordynariusza, do czasu odwołania, Komunia św. będzie udzielana jedynie na rękę – SPOSÓB PRZYJMOWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ:

Komunię św. należy przyjmować w postawie stojącej, na lewą dłoń podtrzymywaną przez prawą, a następnie, stojąc przed szafarzem, prawą ręką przyjąć Komunię św. do ust. 

filmik instruktażowy: https://youtu.be/AkxsKesRr3Y?t=233

 

Bardzo proszę o uszanowanie tego rozwiązania. 

ks. Piotr Domaros – proboszcz

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *