Od III Niedzieli Wielkiego Postu, która przypadała 8 marca br., rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne w Parsęcku i Przeradzu. Duchowym przewodnikiem po drogach wiary był nasz proboszcz ks. Piotr Domaros.
Rekolekcje trwały od 8.03 do 11.03 2014 r. Nauki rekolekcyjne głoszone były w niedzielę (8.03) podczas Mszy św. według porządku niedzielnego oraz w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00 w Przeradzu i 18.30 w Parsęcku.
We wtorek i środę, pół godz. przed Mszą św. była możliwość skorzystania ze spowiedzi św. rekolekcyjnej.

