dnia 4 października br., we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zmarła
śp. Helena Grzesiak (z Parsęcka I)
(lat 60)
pogrzeb odbędzie się w piątek 8 października i będzie miał następujący przebieg:
- 11.00 – Parsęcko (kościół)
- Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
- Eucharystia
- po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w int. o zbawienie śp. p. Heleny.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w poniedziałek 8 listopada br. o godz. 17.30.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Helenę i za rodzinę pogrążoną w żałobie.
ks. Piotr


