Requiescat in pace… – śp. Helena Grzesiak, Parsęcko I

 

 

dnia 4 października br., we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zmarła

śp. Helena Grzesiak (z Parsęcka I)

(lat 60)

 

 

pogrzeb odbędzie się w piątek 8 października i będzie miał następujący przebieg:

  • 11.00 – Parsęcko (kościół)
    • Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
    • Eucharystia
  • po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w int. o zbawienie śp. p. Heleny.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w poniedziałek 8 listopada br. o godz. 17.30.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Helenę i za rodzinę pogrążoną w żałobie.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.