Od kilku lat remontujemy naszą parafialną świątynię. Wiele udało się zrobić – w dużej mierze własnymi siłami, metodą gospodarczą – są jednak prace, których w ten sposób nie da się wykonać… stąd pomysł, by prosić o pomoc/zrzutkę. Dla nas świątynia to miejsce spotkania z Bogiem – dlatego musi ona być piękna i chcemy sprawić, by nasza świątynia była piękna…
Dziękujemy za każdy „grosz”…

