Rozpoczęliśmy Wielki Post 2020

Fot. Przemysław Lewicki

W Środę Popielcową, 26 lutego 2020 r. wraz z całym Kościołem rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Tradycyjnemu obrzędowi posypania głów popiołem towarzyszą w Środę Popielcową słowa: „Pamiętaj, że jesteś prochem i w proch się obrócisz” albo „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

 

W naszej parafii obrzęd posypania głów popiołem odbył się we wtorek, 25 lutego w Dalęcinie i Radaczu, oraz w środę 26 lutego w Przeradzu i Parsęcku.

Rozpoczęliśmy Wielki Post 2020
Bookmark the permalink.

Comments are closed.