Zakończyły się drugie warsztaty pisania ikon dla dzieci i młodzieży…
ferie szkolne – 12-21.02.2020 r.
relacja z Gościa Niedzielnego
Serdecznie dziękujemy:
- p. Zofii Koniecznej – za prowadzenie zajęć i wielkie serce ofiarowane dzieciom,
- p. Dorocie Brateus, dyrektor szkoły w Parsęcku, za możliwość skorzystania z pomieszczeń szkoły,
- p. Joannie Wojtukiewicz za użyczenie samochodu i poświęcenie czasu na wyjazd.
Boże Oblicze odkrywamy już teraz przez całe doczesne życie a po śmierci przez wieczność… bo Bóg jest tak Piękny. Dlatego w czasie warsztatów, oprócz radosnych spotkań, wspólnego „bycia ze sobą”… panowało wewnętrzne skupienie, były Msze św. i wyjazd – pielgrzymka do Skrzatusza, a na koniec warsztatów, na plebanii, poczęstunek dla młodych ikonopisów i ich rodziców.
Uczestnikom serdecznie gratuluję odwagi wejścia na drogę zbliżania się do Boga przez odkrywanie Jego Oblicza – oby Pan Bóg stawał się Wam coraz bliższy…
do zobaczenia za rok? 😉
ks. Piotr


