Małżeństwo – źródło szczęścia…

Stowarzyszenie Spotkań Małżeńskich

wraz z Duszpasterstwem Rodzin

diec. koszalińsko – kołobrzeskiej

serdecznie zaprasza wszystkie małżeństwa,
szczególnie mające trudności we wzajemnej komunikacji, przeżywające różnego rodzaju kryzysy,
ale też takie, które chcą sobie np. zrobić prezent z okazji walentynek 🙂
i zainwestować czas w budowanie wzajemnej relacji…
bez względu na staż i aktualny stan – zapraszamy!
na Weekend dla Małżeństw w dniach 11-13 lutego 2022 r. w koszalińskim CEF-ie