W dniach 30.11-3.12 2014 r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Adwentowe, które poprowadził o. Romuald Kszuk – duszpasterz Ruchu diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej.
Podczas Mszy Rekolekcjonista głosił kazania, w których nawiązywał do Świąt Bożego Narodzenia. Mówił o rodzinie oraz o tym, aby dla nikogo nie zabrakło miejsca przy wigilijnym stole. Czytaj więcej



