Dzień Kobiet…

 

Drogie Panie – Kobiety…

Piękno nie zależy od tego, co na zewnątrz – to, co na zewnątrz może jedynie je uwyraźnić…

Życzę Wam byście nieustannie odkrywały piękno jakie w Was złożył Pan Bóg a spośród piękna i „pięknideł” zawsze wybierały piękno i jaśniały Bożym pięknem.

Powierzam Was, Drogie Kobiety, opiece Niepokalanej – Całej Pięknej i św. Józefa Jej Oblubieńca.

 

 

Zapraszam na Mszę w Waszej intencji w poniedziałek, 8. marca br. o 17.30 w Parsęcku.

ks. Piotr