W II Niedzielę Wielkanocną tj. 28 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy święto Miłosierdzia Bożego, które w 2000 r. zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II.
Inspiracją dla ustanowienia tego święta było pragnienie Jezusa, które przekazała Siostra Faustyna. Pan Jezus powiedział do niej: Czytaj więcej







