Tradycyjnie o północy w Wigilię Bożego Narodzenia w naszym kościele parafialnym została odprawiona Pasterka, czyli Msza o narodzeniu Jezusa Chrystusa.
Pasterkę odprawił oraz homilię wygłosił ks. proboszcz Piotr Domaros, który rozpoczynając uroczystość złożył w żłóbku symbol narodzonego Dzieciątka Jezus. Czytaj więcej







