W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada 2015 roku, w kościele parafialnym w Parsęcku została odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. Piotra Domarosa – Proboszcz Parafii.
Po Eucharystii odbyła się procesja na cmentarz, podczas której odbyły się modlitwy stacyjne obejmujące wszystkie stany osób zmarłych Czytaj więcej







