W niedzielę 31.12.2017 r., w święto Świętej Rodziny odbyło się we wszystkich kościołach naszej parafii odnowienie przyrzeczeń małżeńskich…
Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich to nie tylko wspomnienie tego, co wydarzył się niegdyś, w dniu ślubu. Wtedy młodzi narzeczeni ofiarowali się sobie wzajemnie, by żyjąc razem obdarzać się szczęściem. Wspomnienie tego wydarzenia to potwierdzenie tej przysięgi niegdyś sobie wzajemnie złożonej – tego potrzebuje żona i tego potrzebuje mąż – że nic się nie zmieniło, że mogą na siebie liczyć. A serce rośnie, zbliża małżonków do siebie i scala rodzinę.
Drodzy małżonkowie – Czytaj więcej






